Epimedyumlu Bitkisel Macun Ürün Görseli

Bazı performans artırıcı bitkiler

Tongkat ali

Tongkat ali, gezegendeki bitkileri düzenleyen en güçlü hormon ve seks hareketlerinden biri olan, ender bulunan, ağaç benzeri çiçekli bir bitkidir. Endonezya’ya özgüdür. Testosteron düzeylerini artırmak için bilimsel olarak gösterilmiş olan birkaç doğal maddedir ve çok güçlüdür. Birçok erkek, doğal bir erkek geliştirme otu olarak kullanır ve oradaki erektil disfonksiyon (ED) için doğal takviye olarak olağanüstü bir şekilde çalışan sayısız raporu vardır.

Düşük kalitede, çoğu zaman sahte ya da karışmış Tongkat’a bakan saygın web sitelerinden ve içki mağazalarında daha az kanmayın. Bu bitki gerçek anlaşma ve kaliteli bir kaynak bulmak için biraz kazma gerekebilir. Yüksek kaliteli ürünler için ucuz değil ama biraz uzun bir yol gidiyor ve açıkçası, tekme ihtiyacınız varsa buna değecek. Birçok Asya kültürünün efsanevi bir parçası olması için bir sebep var …

Bilinçli Yaşam Tarzı Tavsiyesi

Ejder-Bitkiler-Tongkat-Ali-Cinsel-PerformansDragon Herbs Tongkat Ali

Formatı Taoist gelenekten seks için ultra güçlü Tongkat Ali, Polyrachis Ant ve He Shou Wu’nun efsanevi performansı arttıran otlar arasında güçlü bir karışım. Bu, etkinliği ve gençleşmesi için Asya ülkelerinde güçlü ve son derece ünlü bir formül.

Çam Çiçeği

Otlar giderek Çam Çiçekleri , Çin Tıp geleneğinde güçlü androjenik ve canlılık arttırıcı bir madde olarak bilinen, biraz belirsizdir. Ve çam polenleri sadece – çam ağaçlarının cinsel akışı. Toprakla karıştırıldığında, hava, güneş ve su, büyük, çok tonlu, yüz fit artı çam ağacına dönüşebilen tohumlardır. Ve hormonal sisteminiz ve cinsel tercihiniz üzerinde benzer etkilere sahip olma eğilimindedir. Mukuna gibi, güçlü ve nadir bulunan, jing’i zenginleştiren bir bitkidir (cinsel ve canlınızı özdeşleştiren bir bitki anlamına gelir) belirgin afrodizyak etkileri vardır.

Bilinçli Yaşam Tarzı Tavsiyesi

Çam-Polen-Hormonlar-TestosteronYabani Hasatlanmış Çam Poleni

Serbest form Testosteron ve DHEA yüklü olan bu, doğadaki en güçlü androjenik, hormonu zenginleştirici bitkidir. Aynı zamanda, endokrin sisteminizi, cinsel sürmenizi ve sağlığınızı en derin seviyelerde geri getirmeye yardımcı olan bir dizi gerekli vitamin ve mineral sağlayan zengin bir süperfondur.

Orchic

Orchic boğa testisleri için kolay bir isim. Evet, doğru okudun ve hayır hayır, kasap dükkanına gidip bir çift satın almanı önermiyorum. Aslında bunu samimi, kapsüllü bir ek formda alabilirsiniz, bu nedenle herhangi bir şey tadmak zorunda kalmazsınız. Eğer daha iyi bilmiyorsanız, tanımlanmayan bir vitamin hapına benzediğini söylersiniz.

Şimdi yolun dışında, neden orşi yemi içmek istersiniz? Tahmin ettiğiniz gibi, seks hormonu öncüllerinden zengindirler ve güçlü bir libido arttırıcı madde vardır. Bin pound artı hayvanın cinsel hormonu ihtiyaçlarını karşılamak, libido için neler yapabileceğini hayal edebiliyor. Erkeklerde özellikle iyi çalışır ve mevcut en iyi erkek geliştirme takviyesinden biridir. Orchic doğal bir gıdadır ve bu nedenle, hormonal öncüler biyolojik olarak özdeştir (yani, bir laboratuarda bilim adamları değil doğa tarafından yapılır). Bu, vücudunuz dengesi bozulmadan onları asimale edebilir.

Bilinçli Yaşam Tarzı Tavsiyesi

Orchic-Testosteron-HormonSerbest Orchik Kapsüller

Seks hormon üretimini güçlü bir şekilde arttırmak ve cinsel yolculuğu yenilemek istediğinizde Orchic, tercih ettiği ot. Bu, özellikle üreme organlarını ve ilişkili bezleri hedef alan ve gençleştiren güçlü, geleneksel bir süperfondur. İnsancıl tarafından yetiştirilen, serbest dağılmış, çim beslenen Yeni Zelanda’lı ineklerden beslenir.

Deer Antler

Bunu bilmiyor olabilirsin, fakat dolar olarak bilinen erkek geyikler oldukça yoğun cinsel hayvanlardır. Bazı tuhaf ama büyüleyici sebeplerden dolayı, boynuzları bir şekilde hormonal ve cinsel özünü yoğunlaştırıyor. Bunun çok bilimsel bir iddia olmadığını biliyorum, fakat bana güvenin, bir damla geyik boynuzu özütü pantolonun önemli bir tekmesidir ve sonuçlarla tartışamazsınız. Nedenini bilmekte ısrarcı olanlarınız için geyik boynuzları prostaglandinler açısından zengin- kan basıncını, yumuşak kas aktivitesini ve iltihabı kontrol etmeye yardımcı olan hormonal benzeri bileşiklerdir ve glandüler salgı, kalsiyum hareketi, hormon üretimi ve hücre büyümesini uyarır. Ve muhtemelen geyik boynuzları, bilim için henüz bilinmeyen diğer güçlü, hormonal açıdan zengin bileşikler içeriyor. Ancak bu gerçekten önem taşımıyor çünkü seks için otlar her şey sonuçlarla ilgili ve bu anlamda geyik avcısı gerçekleştiriyor (cimri tasarlanmamıştır). Seks sürücünüzü artırmaya gelince, birkaç şey yüksek kalitede bir geyik boynuzu özütü kadar punch topluyor ve saygın bir kaynaktan elde edildiğinde, tamamen insancıl bir süreç.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )